E-ticaret Modülleri

E-Ticaret Yönetim Sistemi paneli kullanıcı dostu arayüzüyle sitenizi yönetmenizde sizi bir adım öne geçiriyor. Ufak yardımcı bilgiler sunarak sizi doğru hareket alanına yönlendiriyor. Ferah ve hafif tasarımı ile zihnini yormuyor ve sizi ekran karşısında bekletmiyor.

e-Ticaret Yönetim Paneli

Modül Nedir?

Kullanıcıya sınırsız bir esneklik sağlayan, sistemin geliştirilmesi ve yeni eklentilerin yapılmasında işi kolaylaştıran, sayfaları oluşturan parçaların her birine modül (parçacık) diyoruz. Her modül kendi içerisin farklı fonksiyonlar ve görevler barındırır.

Modül (iş parçacıkları), web sitenizi oluşturmada size yardımcı olan sistemin temel bileşenleridir. Her bir modül birbirinden bağımsız farklı görevler üstlenir. Bir modül birden fazla yerde kullanılabilir, aynı sayfada farklı alanlara konulabilir.

Oldukça Esnek

Sayfanın herhangi bir yerine yerleştirdiğiniz modülü, isterseniz sayfanın başka bir alanına zahmetsizce tek tıklama ile taşıyabilirsiniz.

E-Ticaret Sistemi

Bu site, XHTML destekleyen mobil cihazlarda da sorunsuz görüntülenebilir. Bu site, mobil cihazlarda da sorunsuz görüntülenebilir. Teknoloji e-içerik yönetim sistemi ile yapılmıştır.

Tüm hakları saklıdır. Teknoloji Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.

Bu site en iyi Internet Explorer 7+, Opera 9+, Firefox 2+, Safari 1+ gözatıcılarda görüntülenebilir.